استاندار خوزستان :نقش آفرینی جوان در حوزه‌های مختلف خوزستان

استاندار خوزستان :نقش آفرینی جوان در حوزه‌های مختلف خوزستان

استاندار خوزستان با بیان اینکه جوانان امروز ما شجاع، تحول گرا و پرشور هستند، گفت: تجربه پیشکسوتان باید در کنار نیروی جوانی قرار گیرد تا از مسیر منحرف نشویم. استاندار خوزستان در نشست مشاوران جوان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شکر نعمت جوانی اظهار داشت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید نصب

استاندار خوزستان با بیان اینکه جوانان امروز ما شجاع، تحول گرا و پرشور هستند، گفت: تجربه پیشکسوتان باید در کنار نیروی جوانی قرار گیرد تا از مسیر منحرف نشویم.

استاندار خوزستان در نشست مشاوران جوان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شکر نعمت جوانی اظهار داشت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید نصب العین قرار گیرد و همیشه باید شکرگزار خداوند باشیم که زمینه‌ای را برای ما فراهم کرده است تا در جایی قرار بگیریم و برخی از مشکلات را از سر راه جوانان برداریم، ولو اینکه یک نفر باشد.

وی خطاب به مشاوران جوان تصریح کرد: در مسیر کسب علم بکوشید و به کم قانع نشوید تا اثرگذاری بیشتری داشته باشید.

استاندار خوزستان با تاکید بر تشکیلاتی بودن مشاوران جوان افزود: مشاوران جوان باید از نظر تشکیلاتی به مسائل این حوزه واقف باشند و به آن عمل کنند.

حسینی محراب با اشاره به نقش آفرینی مشاوران جوان در حوزه‌های مختلف ادامه داد: آنچه از مشاوران جوان انتظار می‌رود، ارائه ایده‌های جدید و نکته سنجی است، اینجاست که رشد و چالش در راستای بهبود وضعیت ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه مشاوران جوان باید در چارچوب مسئولیت خود عمل کنند؛ ابراز داشت: مشاوران جوان وظیفه کار اجرایی ندارند و باید جهت شناسایی، تذکر، پیگیری و مشاهده مسائلی که از دید سایرین پنهان شده گام بردارند.

استاندار خوزستان بر شناسایی افراد مستعد و توانمند از سوی مشاوران جوان تاکید داشت و خاطرنشان کرد: مشاوران جوان باید لحظه‌ها را به خوبی بشناسند.

حسینی محراب بر ارتباط مستمر و انتقال تجربیات میان مشاوران جوان تاکید کرد و گفت: آنچه که می‌تواند خوزستان را رشد دهد؛ مسائل هسته‌ای است از این رو مسئله نیروگاه هسته‌ای دارخوین «شادگان» را با جدیت دنبال می‌کنیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه فرزندان استان باید به دنبال کسب علم در زمینه مسائل نانو هم بروند؛ بیان داشت: با توجه به گستره اهمیت نانو در زندگی بشر می‌طلبد که جوانان خوزستانی در این زمینه کسب علم کنند.

حسینی محراب، دانش بنیان را سرمایه‌ای برای تحول استان دانست و عنوان داشت: صدور خدمات مهندسی به کشور‌های مجاور برای استان اهمیت بسیاری دارد.

وی با اشاره به عملیات طوفان الاقصی و کشتار و فرار صهیونیست‌ها تصریح کرد: کاری که سردار سلیمانی در این مناطق انجام داد، ثمره آن امروز دنیا را تکان داد.

استاندار خوزستان بر الگوگیری نسل جوان از سیره امامین انقلاب و شهدای گرانقدر افزود: جوانان امروز با تأسی از الگو‌هایی که انقلاب برای ما مطرح کرده است از جمله امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، شهیدان بهشتی، رجایی، باهنر، سردار سلیمانی و … در مسیر پیشرفت کشور گام بردارند.

حسینی محراب با اشاره به نقش مشاوران جوان در تشویق جوانان برای ورود به صحنه‌های مختلف ادامه داد: در بسیاری از پست‌های مدیریتی استان حضور جوانان را الویت قرار دادیم و شما هم می‌توانید در این پست‌ها قرار بگیرید؛ زمینه کار مدیریتی و تساعدی برای اجرای امور باید بر عهده جوانان باشد.

وی با بیان اینکه جوانان امروز ما شجاع، تحول گرا و پرشور هستند، ابراز داشت: تجربه پیشکسوتان باید در کنار نیروی جوانی قرارگیرد تا مسیر کشور به خطا نرود.

استاندار خوزستان در پایان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی براساس دین شکل گرفته و ام القرای انقلاب‌های نرم دنیاست، گفت: دلیل پایداری و قدرت انقلاب اسلامی این است که این انقلاب

بر مبنای دین ایجاد شده و عمق استراتژی ما شیعه اثنی عشری است از این رو باید با قرآن آشنا باشیم و در همه موارد از مسیر قرآن حرکت کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.