۳۳ طرح زیرساختی در فولاد خوزستان آماده بهره‌‌‌برداری شد

۳۳ طرح زیرساختی در فولاد خوزستان آماده بهره‌‌‌برداری شد

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: ۳۳ طرح زیرساختی برای پایداری تولید و عمل به مسوولیت‌‌‌های اجتماعی در شرکت فولاد خوزستان آماده بهره‌‌‌برداری شد. امین ابراهیمی افزود: برای اجرای این طرح‌‌‌ها که در پایداری تولید کنونی، بهینه‌‌‌سازی فناوری، افزایش ظرفیت، کاهش پیامدهای زیست‌محیطی در این شرکت تولیدی موثر خواهد بود ۱۲‌هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: ۳۳ طرح زیرساختی برای پایداری تولید و عمل به مسوولیت‌‌‌های اجتماعی در شرکت فولاد خوزستان آماده بهره‌‌‌برداری شد.

امین ابراهیمی افزود: برای اجرای این طرح‌‌‌ها که در پایداری تولید کنونی، بهینه‌‌‌سازی فناوری، افزایش ظرفیت، کاهش پیامدهای زیست‌محیطی در این شرکت تولیدی موثر خواهد بود ۱۲‌هزار میلیارد ریال هزینه شده است. وی گفت: بر اساس برنامه‌‌‌ریزی به عمل آمده این طرح‌‌‌ها که در راستای دستیابی به تولید پایدار ۴میلیون تُن تولید فولاد در افق ۱۴۰۴ و ۶/ ۱۳ میلیون تُن تا سال ۱۴۱۰ است در دهه فجر امسال به بهره‌‌‌برداری خواهند رسید. مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: اشتغال‌زایی مستقیم برای ۵۰ شرکت در دوره اجرای این طرح‌‌‌ها، سهم بیش از ۷۷درصدی به‌کارگیری توانمندی شرکت‌های داخلی با صرفه‌‌‌جویی ارزی ۳۰ میلیون یورویی از دیگر ویژگی‌‌‌های طرح‌هایی است که در دهه فجر امسال در فولاد خوزستان افتتاح خواهند شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.