کد خبر : 950
تاریخ انتشار : شنبه 2 بهمن 1400 - 9:18

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان مطرح کرد:یک پیش‌بینی درباره ادامه آموزش غیرحضوری در دانشگاه‌ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان مطرح کرد:یک پیش‌بینی درباره ادامه آموزش غیرحضوری در دانشگاه‌ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در خصوص نحوه بازگشایی حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها توضیحی ارائه داد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،دکتر علی افروس در خصوص تصمیم حضوری شدن آموزش در همه مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها از ترم بهمن، اظهار کرد: یک دستور کلی داده شده اما هنوز جزئیات آن مشخص نشده و ابلاغیه و دستورالعملی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در خصوص نحوه بازگشایی حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها توضیحی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،دکتر علی افروس در خصوص تصمیم حضوری شدن آموزش در همه مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها از ترم بهمن، اظهار کرد: یک دستور کلی داده شده اما هنوز جزئیات آن مشخص نشده و ابلاغیه و دستورالعملی برای استان‌ها ارسال نشده است. باید مشخص شود که آموزش در چه سطحی باید مجازی یا حضوری باشد.

وی در پاسخ به این‌که آیا در صورت بازگشایی کامل دانشگاه‌ها همچنان آموزش غیر حضوری را خواهیم داشت؟ گفت: احتمالا آموزش غیر حضوری ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از آموزش در ترم آینده مجازی و ۶۰ درصد حضوری باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در خصوص نحوه بازگشایی حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها توضیحی ارائه داد.به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،دکتر علی افروس در خصوص تصمیم حضوری شدن آموزش در همه مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها از ترم بهمن، اظهار کرد: یک دستور کلی داده شده اما هنوز جزئیات آن مشخص نشده و ابلاغیه و دستورالعملی برای استان‌ها ارسال نشده است. باید مشخص شود که آموزش در چه سطحی باید مجازی یا حضوری باشد.وی در پاسخ به این‌که آیا در صورت بازگشایی کامل دانشگاه‌ها همچنان آموزش غیر حضوری را خواهیم داشت؟ گفت: احتمالا آموزش غیر حضوری ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از آموزش در ترم آینده مجازی و ۶۰ درصد حضوری باشد.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در خصوص نحوه بازگشایی حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها توضیحی ارائه داد.به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،دکتر علی افروس در خصوص تصمیم حضوری شدن آموزش در همه مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها از ترم بهمن، اظهار کرد: یک دستور کلی داده شده اما هنوز جزئیات آن مشخص نشده و ابلاغیه و دستورالعملی برای استان‌ها ارسال نشده است. باید مشخص شود که آموزش در چه سطحی باید مجازی یا حضوری باشد.وی در پاسخ به این‌که آیا در صورت بازگشایی کامل دانشگاه‌ها همچنان آموزش غیر حضوری را خواهیم داشت؟ گفت: احتمالا آموزش غیر حضوری ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از آموزش در ترم آینده مجازی و ۶۰ درصد حضوری باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.