کد خبر : 810
تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1400 - 9:38

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان خبر داد:اخذ مجوز اولیه جذب دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد خوزستان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان خبر داد:اخذ مجوز اولیه جذب دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد خوزستان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای جذب دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه، بر لزوم ایجاد یک بیمارستان آموزشی به این منظور تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، دکتر علی افروس اظهار کرد: با همت مسئولان قبلی دانشگاه، تلاشی انجام شده و مجوز اولیه‌ای برای پذیرش

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای جذب دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه، بر لزوم ایجاد یک بیمارستان آموزشی به این منظور تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، دکتر علی افروس اظهار کرد: با همت مسئولان قبلی دانشگاه، تلاشی انجام شده و مجوز اولیه‌ای برای پذیرش دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه آزاد خوزستان اخذ شده است اما باید حتما ظرفیت‌سازی شود و زیرساخت آموزش دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی را فراهم کنیم.

وی افزود: برای راه‌اندازی رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی باید اقدام به جذب هیات علمی متخصص در این رشته کنیم. از طرف دیگر، حتما نیاز است در چشم‌انداز خود، ایجاد بیمارستان ویژه دانشجویانی که جذب می‌شوند را با مرکزیت اهواز داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان آموزشی گفت: تا پیش از راه‌اندازی این رشته‌ها و جذب دانشجو، حتما نیاز است که با بیمارستان‌های اهواز هماهنگ باشیم، رایزنی کنیم و بتوانیم یک بیمارستان آموزشی را احداث کنیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان آموزشی گفت: تا پیش از راه‌اندازی این رشته‌ها و جذب دانشجو، حتما نیاز است که با بیمارستان‌های اهواز هماهنگ باشیم، رایزنی کنیم و بتوانیم یک بیمارستان آموزشی را احداث کنیم.سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان آموزشی گفت: تا پیش از راه‌اندازی این رشته‌ها و جذب دانشجو، حتما نیاز است که با بیمارستان‌های اهواز هماهنگ باشیم، رایزنی کنیم و بتوانیم یک بیمارستان آموزشی را احداث کنیم.سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان آموزشی گفت: تا پیش از راه‌اندازی این رشته‌ها و جذب دانشجو، حتما نیاز است که با بیمارستان‌های اهواز هماهنگ باشیم، رایزنی کنیم و بتوانیم یک بیمارستان آموزشی را احداث کنیم.سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان آموزشی گفت: تا پیش از راه‌اندازی این رشته‌ها و جذب دانشجو، حتما نیاز است که با بیمارستان‌های اهواز هماهنگ باشیم، رایزنی کنیم و بتوانیم یک بیمارستان آموزشی را احداث کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.