دیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان:لزوم حمایت صنایع بزرگ خوزستان از موسسه‌های خیریه

دیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان:لزوم حمایت صنایع بزرگ خوزستان از موسسه‌های خیریه

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان: صنایع بزرگ و کارخانه‌ها موظف هستند در قالب مسئولیت‌های اجتماعی از موسسه‌های خیریه حمایت کنند. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، مرکز خوزستان، موسوی در بازدید از بخش‌های مختلف مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست گلشن آل طا‌ها در اهواز با تقدیر از مسئولان بهزیستی به دلیل پیگیری

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان: صنایع بزرگ و کارخانه‌ها موظف هستند در قالب مسئولیت‌های اجتماعی از موسسه‌های خیریه حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، مرکز خوزستان، موسوی در بازدید از بخش‌های مختلف مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست گلشن آل طا‌ها در اهواز با تقدیر از مسئولان بهزیستی به دلیل پیگیری ویژه و تخصصی مسائل و امورات این کودکان گفت: این مرکز به نحوی شایسته و در حد استاندارد‌ها اداره می‌شود و خدمات آموزشی و فرهنگی مطلوبی به کودکان ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اقدامات در سطح کلان و تمرکز ویژه روی ۲ موضوع برای رفع مشکلات مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و موسسه‌های خیریه افزود: کارخانه‌ها و صنایع بزرگی در استان فعالیت می‌کنند که بر اساس قانون موظف هستند بخشی از درآمد خود را با عنوان تکلیف مسئولیت اجتماعی نسبت به محیط پیرامون هزینه کنند.

موسوی با بیان اینکه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی منجر به ارتقا و بالندگی محیط اجتماعی و رفع کاستی‌ها و محرومیت‌ها در جامعه می‌شود، ادامه داد: این موضوع در سال‌های گذشته به طور سیستمی و ریشه‌ای پیگیری نشده است، اما امسال با تدبیر استاندار ویژه خوزستان تصمیم گرفته شد که اعتبار‌های مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و کارخانه‌ها ساماندهی و قطعا بخشی از آن جهت بهزیستی و امور خیریه و رفع آسیب‌های اجتماعی هدایت خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان ساماندهی موسسه‌های خیریه و جمع آوری اطلاعات مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست در یک سامانه مشخص را از دیکر موضوع‌های در دست پیگیری عنوان کرد و گفت: هدف از این اقدام هدایت کمک‌های خیرین نوعدوست استان به سمت نیازمندان واقعی است که امیدواریم به زودی اجرایی شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.