کد خبر : 859
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آذر 1400 - 9:48

مدیر امور برق منطقه سه اهواز:شبکه برق بافت مرکزی شهر اهواز ساماندهی شد

مدیر امور برق منطقه سه اهواز:شبکه برق بافت مرکزی شهر اهواز ساماندهی شد

مدیر امور برق منطقه سه اهواز گفت: تعداد ۵۱۴ اصله پایه فرسوده برق در راستای افزایش پایداری و ساماندهی شبکه برق از سطح بافت مرکزی شهر اهواز جمع آوری و پایه جدید جایگزین شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، سعید احترامی دوشنبه اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را ۴۰ میلیارد و ۳۳۰میلیون

مدیر امور برق منطقه سه اهواز گفت: تعداد ۵۱۴ اصله پایه فرسوده برق در راستای افزایش پایداری و ساماندهی شبکه برق از سطح بافت مرکزی شهر اهواز جمع آوری و پایه جدید جایگزین شد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، سعید احترامی دوشنبه اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را ۴۰ میلیارد و ۳۳۰میلیون ریال عنوان کرد و افزود: عملیات تعویض پایه های فرسوده چوبی و خطرآفرین در مناطق یوسفی ، نظامی، فاز ۲ پادادشهر ، منازل نورد لوله ،آریا شهر، زیباشهر ، خوانساری و طالقانی اهواز انجام  همچنین نسبت به اصلاح آرایش شبکه و تعویض تجهیزات آسیب دیده نیز اقدام شد.

وی با اشاره به تعویض این تعداد از پایه های برق فرسوده در سال جاری تصریح کرد:در راستای افزایش پایداری شبکه برق و استمرار خدمت رسانی به شهروندان و مشترکین ، این تعداد پایه برق از سطح شبکه بافت مرکزی اهواز و نقاط مختلف مناطق تحت پوشش این امور جمع آوری و پایه جدید نصب شد.

مدیرامور برق منطقه سه اهواز افزود: این عملیات به منظور حذف عوامل موثر در بروز حادثه بر روی شبکه همچنین ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وحفظ پایداری شبکه در فصل تابستان انجام شد و تعداد ۱۴۵ اصله پایه فشار متوسط و ۳۶۹ اصله پایه فشار ضعیف در نقاط مختلف تحت پوشش این امور نصب شد .

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.