کد خبر : 425
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 مرداد 1400 - 9:05

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد:آزمون متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در خوزستان برگزار شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد:آزمون متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در خوزستان برگزار شد

مراکز مشاوره شغلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: آزمون کتبی متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی با شرکت هفت متقاضی از ۶ شهرستان استان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، ارسلان غمگین درخصوص مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی اظهار کرد: خوزستان دارای ۲۸ مرکز مشاوره شغلی

مراکز مشاوره شغلی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: آزمون کتبی متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی با شرکت هفت متقاضی از ۶ شهرستان استان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، ارسلان غمگین درخصوص مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی اظهار کرد: خوزستان دارای ۲۸ مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی فعال است که به صورت حضوری و فیزیکی به کارجویان و کارفرمایان در زمینه مشاوره شغلی، معرفی به کار، آزاد سازی مدارک تحصیلی به کارفرمایان و تامین نیرو در زمینه‌ی مورد نیاز خدمات ارائه می دهد.
وی افزود:خوزستان دارای ۲ مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی الکترونیکی بوده که به صورت مجازی در زمینه به کار گیری کارجویان و تامین نیاز کارفرمایان فعال هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان اینکه ۲ مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی نیز دارای مجوز اعزام نیرو به خارج از کشور هستند، اضافه کرد: این ۲ مرکز فرصت‌های شغلی را در بازار هدف کشورهای خارجی شناسایی و زمینه اشتغال کارجویان متقاضی اعزام به خارج از کشور را فراهم می کنند.
غمگین ادامه داد:با توجه به درخواست‌های مکرر، آزمون متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی روز گذشته(یکشنبه سوم مردادماه) برگزار شد. سعی بر این است در تمامی شهرستان ها حداقل یک مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی ایجاد شود تا پاسخگوی نیز کارجویان و کارفرمایان باشد.
وی در خصوص برگزاری آزمون یاد شده تشریح کرد:آزمون کتبی متقاضیان تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با شرکت هفت متقاضی از شهرستان‌های اهواز، آغاجاری، بندر امام خمینی(ره)، ماهشهر، مسجدسلیمان و باغملک و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
وی یادآور شد:صدور مجوز مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی برای متقاضیان پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه، اخذ استعلامات حراستی و سوء پیشینه صورت می گیرد.
غمگین در پایان افزود:متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت و صدور مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست خود را ثبت و در صورت واجد شرایط بودن از آن‌ها برای طی کردن مراحل قانونی و صدور مجوز مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی دعوت بعمل می آید.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.