یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری

یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری

یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری عبارتند از: یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی است که جزئیات آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری همان یارانه نقدی و یارانه معیشتی در تاریخ های مقرر به حساب سرپرستان

یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری عبارتند از: یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی است که جزئیات آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری همان یارانه نقدی و یارانه معیشتی در تاریخ های مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. در خرداد ماه سود سهام عدالت نیز ممکن است به حساب سهامداران واریز شود. جزئیات یارانه های واریزی در ماه انتخابات ریاست جمهوری را در زیر بخوانید.
تنور انتخابات در حال داغ شدن است و از روز هفت خرداد تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری شروع می‌شود و تا روز ۲۶ خرداد ادامه دارد؛ در این بازه زمانی دو یارانه نقدی و معیشتی بنزین به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
یارانه معیشتی بنزین
این یارانه همانند زمانبندی ماه‌های اخیر در روز دوشنبه ۱۰ خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. یارانه‌بگیران معیشتی حدود ۶۰ میلیون نفر هستند و در ماه آینده نوزدهمین مرحله این یارانه را دریافت می‌کنند.
مبلغ این یارانه برای خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده‌های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است.
هفت میلیون خانواری که یارانه بنزین می‌گیرند در پاییز پارسال مرحله دوم وام یک میلیون تومانی دریافت کردند که ششمین قسط آن به مبلغ ۳۵ هزار تومان از یارانه این ماه خانوار کسر می‌شود .
یارانه نقدی
سرپرستان خانوار حدود ۷۸ میلیون نفر در روز پنجشبنه ۲۰ خرداد صد و بیست و چهارمین مرحله یارانه نقدی را دریافت می‌کنند.
مبلغ این یارانه به طور ثابت همان ۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان به ازای هر نفر است، اما از آنجایی که ۲۱ میلیون خانوار در بهار پارسال مرحله اول وام یک میلیون تومانی را دریافت کردند اقساط آن را از طریق یارانه نقدی پرداخت می‌کنند .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.